20 Ocak 2013 Pazar

Ne varsa yok.
Çaresiz miyim? 
Yapmayın ama 
Nasıl olduğumu ne yaptığımı sormayın. Neden mutsuz olduğumdan bahsetmeyelim. siz neden mutlusunuz? Bunları anlatın bana.
yardımcı olmaya çalışmayın. Sevgi gösterilerinize ihtiyacım yok. Yoksa bırakayım da sevin mi beni? sanırım hayır.

Hissediyorum ki hissizleşiyorum. Suçlusu siz değilsiniz ama ben de değilim. Ne olsun isterdim biliyor musunuz?
Söylersem basit olurdu. Sırların uzun sürelisi insanı oyalar. Ütopyaların olduğu hayatıma başkalarını dahil etmem olanaksızdı zaten.
sakin bir müzik belki
daha sakin
olduğunca sakin...
iyi geçireceğiniz günler dilerim.

6 yorum:

 1. Mutluluğu varılması gereken bir noktadan ziyade bir süreç olarak algılamak ve çok beklentiye girmemek belki de en güzeli.
  sana da iyi geçireceğin günler,müzikte güzeldi:)

  YanıtlaSil
 2. ben de iyi günler dilerim..

  YanıtlaSil
 3. Ahmet Şerif İZGÖREN diye bir insan mutluluk, amaca ulaşmaktan ziyade hayat amacı bulmaktır diyor.. Belki de sevemeyen bizler, hiçbir şeyi sevemeyen bizler hiç mutlu olamayacağızdır.. Bilmem, sevmek bu kadar neden zor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki etrafımızdakilerden kaynaklanıyordur. Onlar bu kadar nankör olmasaydı birkaçını sevebilirdim. Hepsinin ayrı istek ve beklentileri var, bense beklentisiz olmalarını dilerdim. Başka bir insanı beklentisiz sevmek...

   Sil
  2. Aklı başından atmak gerek, bazen yanında aradığın kişiyi önce içinde bulman gerek... Haklısın sanırım, çok kapital bir mantıkla sevgiyi tanımlıyorlar ve inanıp o şekilde seviyorlar... Ben de buna gelemiyorum...

   Sil
  3. Nasıl tanımladılarsa öylece yaşasınlar hayatlarını, sevgilerini. Yalnız kalacak olan bizlersek razıyım.

   Sil